Witamy Serdecznie Na Brokerka.com.pl

Firma Profidata zajmująca się dystrybucją części elektronicznych od 1990 roku dla zakładów przemysłowych, działów utrzymania ruchu, biur badawczo konstrukcyjnych, oraz prywatnych użytkowników systemów elektronicznych.

Więcej

Multicon – Uniwersalny konwerter interfejsów

P11303621-300x225

Konwerter Multicon to nowe podejście do tematu konwersji protokołów transmisji.

Więcej

O Firmie

Firma Profidata zajmuje się dystrybucją części elektronicznych od 1990 roku dla zakładów przemysłowych, działów utrzymania ruchu, biur badawczo konstrukcyjnych, oraz prywatnych użytkowników systemów elektronicznych.
Jesteśmy przedstawicielami na wtórnym rynku systemów elektronicznych, kiedy Państwa obecny dostawca nie jest w stanie wam pomóc służymy pomocą. Dostarczamy elementy aktualnie produkowane jak również już dawno wycofane z produkcji. Mamy klientów i dostawców na całym świecie.

Na początku działalności prowadziliśmy sprzedaż odręczną, szerokiego asortymentu elementów elektronicznych, elektrotechnicznych, sprzętu pomiarowego do serwisu i drobnej produkcji. Po kilku latach działalności wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zajęliśmy się sprzedażą wysyłkową elementów.

Posiadamy stałe kontakty z firmami brokerskimi z całego świata, co daje nam wgląd w setki magazynów i pozwala na sprowadzenie trudno dostępnych elementów, których nawet producent nie jest w stanie dostarczyć z powodu alokacji lub wycofanych z produkcji.

Poprzez prowadzoną działalność brokerską wspomagamy naszych Klientów w zarządzaniu stanami magazynowymi elementów elektronicznych -pomagamy Klientom w sprawnym upłynnianiu nadwyżek poprodukcyjnych komponentów  (excess) lub wycofanych z użytku (obsolete).
Dostarczamy również  elementy na potrzeby działów utrzymania ruchu i działów projektowych.
Poprzez działalność brokerską upłynniamy wyłącznie nowe, nieużywane elementy elektroniczne, aczkolwiek nie jest wymagane, by oferowane były one przez Klientów w oryginalnych opakowaniach.

Działalność  brokerska  zapewnia  również naszym Klientom dostęp do magazynów firm z całego świata, gdzie wyszukujemy dla nich elementy trudnodostępne na polskim rynku, jednocześnie gwarantując ich wysoką jakość i szybkość dostawy.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
Profidata © 2010    Wszelkie prawa zastrzeżone